Ramisoğulları Hurdacılık

Ramisoğulları Hurdacılık, Mersin'de hurdacılık ve geridönüşüm faaliyeti yürüten firmamız Ramis oğulları Hurdacılığa ait kurumsal bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Mersinde Hurdacılık yapan, Ramis oğulları hurdacılık Mersin Yalınayak hurdacılar sitesi başta olmak üzere, benzer şekilde Akdeniz, Mezitli, Toroslar, Yenişehir, Tarsus, Erdemli, Silifke, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Gülnar, Mut ilçelerinden ve bu ilçelere bağlı tüm mahalle ve mevkilerden nakit ödeme yapılarak yerinden hurda alımı yapmaktadır..

Ramisoğulları Hurdacılık

RAMİSOĞULLARI HURDACILIK

Kurumsal Bilgiler ve Kuruluş Yapısı

Mersin'de hurdacılık ve geridönüşüm faaliyeti yürüten firmamız Ramisoğulları Hurdacılığa ait kurumsal bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.


Ramisoğulları Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Ramisoğulları Hurdacılık

Öncelikle, Firmamız Ramisoğulları Hurdacılık, Mersin ve çevre illerde bulunan ve geridönüşüm ile yeniden kullanılabilen her türlü hurda metali son kullanıcısı kişi, kurum ve kuruluşlardan satın alarak geridönüşüm halkasına katmak amacıyla Selçuk BIYIK tarafından Mersin Toroslar Hurdacılar Sitesinde kurulmuştur.

Ayrıca, doğal kaynakların uzun vadede ve verimli şekilde kullanabilmesi için, atık israfına son vermek gerekmektedir. Bu noktada, firmamız gibi tüm hurdacılık sektörüne de çok iş düşmektedir. Örneğin, Avrupa ülkeleri tehlikesiz atıkların geri kazanılması şartı koyarken, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız da bu hususta yasal düzenlemeler getirmiştir. Bu düzenleme ve çalışmalar neticesinde Tüm Türkiye'de hurdacılık sektörü büyük önem arz etmektedir.

Ramisoğulları Hurdacılık

Kurulduğu günden bu yana daima karşılıklı kazanıma ve müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamız, hurda alımının her aşamasında doğruluk, dürüstlük ve meslek ahlakına bağlı kalarak faaliyetlerini yürütmektedir.

Firma kurucumuz Selçuk BIYIK'ın gayretleriyle meydana getirilen çalışmalar, hem ekonomiye büyük fayda sağlamakta hem de satın alınan hurdaların kapladığı alanın boşalması ile çevre temizliğine vesile olmaktadır.

Bununla birlikte, Ramisoğulları hurdacılığın güvenilirliği ve dürüst alış veriş anlayışı müşterilerimizce bilinmektedir. Bundan dolayı firmamız Mersin ili genelinde hurda alım ve satışını kolaylaştırarak tüketicilerin geri dönüşüme daha fazla katkıda bulunmalarını sağlamaktır.
Bir telefon ile hurda satın

Genel olarak Mersin'in her tarafından hurda satın alıyoruz. Ayrıca hemen nakit ödeme yapıyoruz. Bu yüzden hurda satmak isterseniz hemen bizi arayınız. Bununla birlikte Mersin ve çevre iller genelinde en yüksek hurda fiyatını veriyoruz. Durum ne olursa olsun, yerinden hurda alımı yapıyoruz. Bundan dolayı

Sonuç olarak, firmamız Ramisoğulları Hurdacılık ve sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz keşif talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.