Gülnar Hurdacı

Gülnar Hurdacı, Ramisoğulları Hurdacılık hurda demir bakır alüminyum sarı pirinç kablo krom çinko akü beyaz eşya alımı fiyatları Hurdacılar hakkında Gülnar Hurdacı telefon numarasından firmamızı arayabilirsiniz.

Ayrıca Gülnar Hurdacılar, Mersin Gülnar En Yakın Hurdacı, Gülnar hurda alımı ve fiyatları gibi bilgileri firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Mersin Gülnar Hurda Alımı

GÜLNARHURDACI

Mersin Gülnar ilçesinde satın aldığımız hurda çeşitleri ile hurda fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.


Gülnar Hurdacı

Mersin Gülnar Hurdacı

Gülnar Hurdacı

Öncelikle, Mersin Hurdacılar sitesinde konuşlu olup Gülnar İlçesinde hurdacılık ve geridönüşüm faaliyeti yürüten firmamız Ramisoğulları Hurdacılık, her çeşit bakır, demir, çelik, alüminyum, sarı pirinç, krom, benzer şekilde çinko, kablo ve akü hurdası alımı yapmaktadır.

Ayrıca, beyaz eşya olarak sınıflandırdığımız çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık ve kurutma makinesi, kombi, şofben, termosifon ile her çeşit klima hurdasını yerinden ve hemen nakit ödeme yaparak satın almaktadır.

Mersin Hurdacı

Bu yüzden, Gülnar ilçesi genelinde hurda satmak, Gülnar en yakın hurdacı bilgileri ile Gülnar güncel hurda fiyatlarını öğrenmek yada hurdanızın kalitesi ile değerini keşif yaptırarak tespit ettirmek isterseniz Gülnar'da hurdacılık yapan firmamız Ramisoğulları Hurdacılığı Mersin hurdacı telefon numaralarımızdan 7 gün 24 Saat arayabilirsiniz.

Bununla birlikte, Gülnar ilçesi genelinde, Kentsel dönüşüme giren binalarınızın her çeşit hurdası satın alınır. Ayrıca bina, fabrika ve tesislerin hurda karşılığı yıkım ve söküm işleri yapılır.
Gülnar İlçesinde hurda satın aldığımız bölgeler:

Öncelikle, Gülnar İlçesine bağlı Akdeniz Mahallesi, Akova Mahallesi, Ardıçpınarı Mahallesi, Arıkuyusu Mahallesi, ayrıca Ayvalı Mahallesi, Bereket Mahallesi, Beydili Mahallesi, Bolyaran Mahallesi, Bozağaç Mahallesi, Büyükeceli Mahallesi, Çavuşlar Mahallesi, Çukurasma Mahallesi, Çukurkonak Mahallesi, Dayıcık Mahallesi, Dedeler Mahallesi, benzer şekilde Delikkaya Mahallesi, Demirözü Mahallesi, Emirhacı Mahallesi, Gezende Mahallesi, Göktürk Mahallesi, Hacıpınar Mahallesi, Halifeler Mahallesi, Ilısu Mahallesi, İshaklar Mahallesi, Kavakoluğu Mahallesi, Kayrak Mahallesi, Koçaşlı Mahallesi, Konur Mahallesi, Korucuk Mahallesi, Köseçobanlı Mahallesi, Kurbağ Mahallesi, Kuskan Mahallesi, ayrıca Mollaömerli Mahallesi, Örenpınar Mahallesi, Örtülü Mahallesi, Saray Mahallesi, Sarıkavak Mahallesi, Şeyhömer Mahallesi, Sipahili Mahallesi, Taşoluk Mahallesi, Tepe Mahallesi, Tırnak Mahallesi, Tozkovan Mahallesi, Üçoluk Mahallesi, Ulupınar Mahallesi, Yanışlı Mahallesi, Yarmasu Mahallesi, Yassıbağ Mahallesi, sonuç olarak Yenice Mahallesi ve Zeyne Mahallelerinden hurda alımı yapıyoruz.

Gülnar Hurdacı
Gülnar Hurdacı
Bir telefon ile hurda satın

SATIN ALDIĞIMIZ HURDA ÇEŞİTLERİ

Mersin Hurdacı

Gülnar Hurdacı

Hiç şüphesiz ayrım yapmaksızın tüm metal hurda çeşitlerini alıyoruz. Bu yüzden buraya yazdığımız detaylar müşterilerimize fikir vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu yüzden, her çeşit demir, bakır, alüminyum, sarı pirinç, çinko, kablo, akü, krom ve beyaz eşya hurdasının alımını yapıyoruz. Ayrıca, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben ve ek olarak termosifon hurdaları da satın alıyoruz.

Kısaca ifade etmek gerekirse; en çok satın aldığımız hurdaların başında demir, çelik, bakır ve alüminyum hurdaları gelmektedir. Bundan dolayı, demir ve çelik cinsinden inşaat demiri, demir direk boru, profil, kapı, soba, demir masa, merdiven alımı yapıyoruz. Ayrıca bakır klima borusu, bakır radyatör, hurda bakır kazan tencere, bobin bakır, yanık bakır, külçe bakır ve lama bakır gibi tüm bakır hurdalarını satın alıyoruz. Bununla birlikte, her çeşit alüminyum boru profil, korkuluk, kapı pencere, alüminyum tencere, içecek kutuları, alüminyum sac levha alımı yapıyoruz.

Gülnar Hurdacı

Sonuç olarak, Mersin genelinde tüm krom hurda çeşitlerini yerinden satın alıyoruz. Bu yüzden, hurda krom benmari, hurda krom boru, profil, paslanmaz süt ve su tankı, paslanmaz merdiven ve balkon korkuluğu, krom nikel paslanmaz tencere, sanayi tarzı mutfak tezgah ve dolapları, hurda krom paslanmaz evye, kaşık çatal, krom paslanmaz sac levha, gibi krom hurdalarını satmak için hemen firmamız Ramisoğulları Hurdacılığı arayınız.

Mersin Hurdacı

Örneğin, karışık gemi sarısı, seçme çubuk, hurda sarı pirinç su saati, sarı pervane, ayrıca erezyon teli, pirinç musluk, vana, hurda sarı banyo bataryası, hurda sarı talaşı, kondese sarı, Sarı hurda, araiş sarı hurdası ms-63, fosfor bronz araiş, kapı kolu, asma kilit, kırkambar sarı hurdası, kalaylı araiş, sarı pirinç çubuk ucu parça sarısı, hurda fermuar talaşı pirinç imalat artığı, sarı radyatör hurdası gibi her çeşit sarı pirinç hurdasını satın alıyoruz.

Mersin Hurdacı

Bununla birlikte Mersin genelinde her çeşit hurda çinko satın alıyoruz. Örnek olarak, yaprak çinko, hurda çinko sac levha, çinko çatı oluğu oluk hurdası ayrıca hurda çinko çatı ve cephe kaplama malzemesi, benzer şekilde külçe çinko, zamak gibi her çeşit çinko hurdasının alımını gerçekleştiriyoruz.

Gülnar Hurdacı

Bundan dolayı, cinsi, markası, kullanım yeri, çapı, durumu ve içeriği ne olursa olsun tüm kablo hurdalarını satın alıyoruz. Bununla birlikte elektrik, güç ve veri iletiminde kullanılan ve değişik sebeplerle hurda durumuna düşen başta bakır, alüminyum, çelik ve fiber içerikli tüm kablo hurdalarının alımını yapıyoruz. Örneğin, TTR hurda kablo, fare yemez kablo, enya NYA kablo hurdası, cat5 yada cat6 internet kablosu, uydu anten kablo hurdası, NYM antigron elektrik kablo hurdası, PTT yeraltı enerji kablosu, hurda kırkambar kablo, bilgisayar ve yazıcı kabloları ile karışık kablo gibi her çeşit kablo hurdasını satın alıyoruz. Bu yüzden, hurda kablo satmak ve ayrıca kablo hurdası fiyatlarını öğrenmek için hemen bizi arayınız.

Akdeniz Hurdacı

Genel olarak modeli, markası, üretim yeri, kapasitesi ve durumu ne olursa olsun, tüm akü hurdalarını satmak veya hurda akü fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz. Örneğin, sulu akü, kuru akü veya benzer şekilde jel akü hurdası ile kurşunlu akü hurdası, çinko gümüşlü akü hurdası, kurşun kalsiyum akü hurdası ayrıca santral akü hurdası benzer şekilde Nikel kadmiyum akü ve Alkalik akü, araç araba otomobil kamyon otobüs akü hurdalarını satın alıyoruz.

Toroslar Hurdacı

Her şeyden önce, buzdolabı hurdası, hurda fırın, derin dondurucu hurdası, hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, hurda kurutma makinesi, hurda klima, kombi benzer şekilde şofben ve termosifon hurdaları ile aynı şekilde çamaşır makinesi motoru ve kazanı ile buzdolabı motoru ve kasasını satın alıyoruz. Sonuç olarak, her çeşit hurda beyaz eşya satmak yada hurda beyaz eşya fiyatlarını öğrenmek için hemen firmamızı arayınız.

Büyük metal hurdalarınız yerinde kesilir
Gülnar Hurdacı

Genel olarak Mersin'in her tarafından hurda satın alıyoruz. Ayrıca hemen nakit ödeme yapıyoruz. Bu yüzden hurda satmak isterseniz hemen bizi arayınız. Bununla birlikte Mersin ve çevre iller genelinde en yüksek hurda fiyatını veriyoruz. Durum ne olursa olsun, yerinden hurda alımı yapıyoruz. Bundan dolayı

Sonuç olarak, firmamız Ramisoğulları Hurdacılık ve sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz keşif talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.